Agencja marketingowa i darmowe mp3

Rozmawiałem dzisiaj ze swoimi pracownikami, aby nasze darmowe mp3 zacząć promować jeszcze mocniej i żeby powstała nam z tego agencja marketingowa. Ja wam powiem, że nie wiedziałem iż darmowe mp3 to może być taki sposób na interes i, że aż przyjdzie mi na myśl własna agencja marketingowa. Wiemy, że jeszcze takich nie ma i zamierzamy skutecznie zaistnieć na tym rynku.

Mamy w pracy w związku z tym wiele nowych tematów do rozmów i motywacji, aby nasze darmowe mp3 były jak najbardziej nadające się do zastosowań komercyjnych. Pracownicy dokładnie mnie zrozumieli i widzę, że aż zapalili się do tej pracy i będą mi pomagać zrealizować ten ambitny plan. Oni wszyscy wiedzą, że jest to ważny cel do osiągnięcia bo od tego zależy dalszy sukces i rozwój naszej firmy. Pracujemy już razem od kilku lat i doskonale się rozumiemy bo niektóre nasze projekty już odnoszą sukcesy i są wysoko cenione w świecie internetu. Ja jako nadzorujący nasz zespół kierownik zajmę się także promocją i reklamą tego w internecie.

Będziemy mieli najpopularniejsze darmowe mp3 w sieci i jeszczse bardziej będą rozpoznawalne nasze znaki towarowe czyli domeny. Zamkniemy ten rok na pewno z dużym zyskiem i rozkręcimy jeszcze bardziej naszą firmę tak, aby zarabiała jeszcze więcej dla nas pieniądzy. Ja się teraz wybieram na urlop, ale jak wrócę to zamierzam rozliczyc każdego z pracowników z jego zadań i sprawdzić jak się mają nasze darmowe mp3 w świetle tego co zaplanowaliśmy i czy wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem.