Dzwonki na komórkę do remontu

Nie zawsze stać nas jest na nowy telefon komórkowy, gdy nasz stary jest już wysłużony i chcielibyśmy go zmienić. Oczywiście, że najprościej by było miec pieniądze i iśc do salonu po nowy aparat, ale jeśli tak nie jest to musimy trochę pogłówkować i pokazać co potrafimy bez wydawania kasy.

Najlepiej zacząć od tego żeby znaleźć dobra strone internetowa na której są dzwonki na komórkę (Dzwonkil.pl). Tam można często poczytać o tym jak wygląda tuning telefonów komórkowych i zrobić z nimi coś co naprawdę działa i pozwala zrobić coś tak jakby remont kapitalny swojej komórki. Żeby telefon komórkowy wyglądał jak nowy to trzeba mieć do niego nową obudowę, a teraz na rynku i w internecie jest ich dostępne całe mnóstwo.

Jeśli już zaopatrzyliśmy się w nowy design naszej komórki to kupmy od razy jakiś fajny pokrowiec, aby na przyszłość nam sie tak szybko nie niszczyła i nie traciła na wartości. Dbajmy także o to co jest wgrane do komórki i miejmy tam zawsze świeże dzwonki, gry oraz wygaszacze i tapety animowane. Wtedy możemy śmiało i bez wstydu przed znajomymi używać telefonu zarówno w domu, w pracy jak i na imprezach towarzyskich.