Jaki kupic samochód do remontu

Chciałbym się poradzić jaki kupić fajny samochód, który nadaje się do remontu. Nie ma to być oczywiście jakiś popularny i pospolity wózek tylko tak zwane auto z duszą, takie które naprawdę można remontować i potem przez długie lata cieszyć się z przyjemności jazdy i patrzenia na to auto.

Najbardziej marzy mi się taki stary mercedes dwu drzwiowy, który ma już ponad trzydzieści lat i jest w dobrym stanie jednak trzeba go sobie podreperować i zrobić jakiś fajny tuning zarówno mechaniczny jak i wizualny. Tak więc w zasadzie to już nie zastanawiam się jaki kupić samochód na kredyt (Szybka-pozyczka.net.pl) bo raczej zdecyduje się na tego starego mercedesa i wiem, że będą bardzo szczęśliwy , gdy uda mi się takiego upolować. Od dłuższego czasu chodzi za mną taka myśl, aby ten mercedes miał dokładnie tyle lat co ja i razem ze mną się starzał lub jesli kto woli dojrzewał.

Będę dbał o niego i remontował go jak tylko cos złego zacznie się z nim dziać. To jest w końcu mercedes więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć interesujący mnie model i będzie na tyle w dobrym stanie, że da się ładnie wyremontować i odnowić wszystkie elementy żeby były jak nowe.