Jakie są wasze opinie o Eurobank

Eurobank kojarzy się większości z nas z stoiskami reklamującymi swoje produkty w dużych centrach handlowych oraz w znanych i często odwiedzanych hipermarketach na terenie Polski. Jest to bank, który należy prawie w całości do francuskiego kapitału jednak od jakiegoś czasu podlega już pod nadzór polskiej komisji nadzoru bankowego i wydaje sie, że dzięki temu jest bezpieczny. Dzięki temu można tam już deponować swoje pieniądze na lokaty i mieć nadzieję, że w razie czego całą odpowiedzialność za nasze pieniądze bierze na siebie polski rząd.

Eurobank jako swoje flagowe produkty promuje karty kredytowe oraz nowoczesne konta bankowe. Odwiedzając jakiekolwiek stoisko Eurobank z ofertami tego banku można szybko i bez zbędnych formalności założyć prywatne konto bankowe i szybko także dostać pożyczkę gotówkową. Dużo do życzenia zostawia oprocentowanie takich pożyczek bo rzeczywiście należy ono do jednych z najwyższych w branży jednak trzeba przyznać, że minimum formalności i czas oczekiwania na pieniądze w jakiś tam sposób rekompensuje te wszystkie opłaty. Widać, że Eurobank ma chyba wkalkulowane w swoją działalność dość duże straty spowodowane nie ściągalnością kredytów i właśnie dlatego odbija się to na kosztach, prowizjach, marżach i oprocentowaniu pożyczek.

Od jakiegoś czasu Eurobank oferuje także kredyty hipoteczne na trzydzieści lat i wstępnie jeśli wierzyć reklamie to wyglądają one zachęcająco. Zarówno oprocentowanie jak i marża na kredyt hipoteczny Eurobank jest do przyjęcia i jeśli interesuje nas szybka transakcja to rzeczywiście można się na taką usługę skusić.