Projektowanie i aranżacja forum

Każda rzecz, którą chcemy zrobić powinna być starannie zaprojektowana. Często wymagana jest także prawidłowa aranżacja forum tak, aby było funkcjonalne i nie sprawiało kłopotów dla swoich użytkowników. Chciałbym kiedyś być takim fachowcem, który świadczy usługi takie jak projektowanie i aranżacja forum.

Robię w każdym razie różne kroki ku temu żeby kiedyś taką firmę założyć.  Testuję różne aranżacje na własnym forum i musze przyznać, że wychodzi mi to coraz lepiej z dnia na dzień. Fajne forum dyskusyjne z recenzjami filmów (Wrzucanie.pl) to wspaniała sprawa i można na nim spędzać naprawdę dużo czasu rozmawiając na różne tematy i poznając nowych znajomych. Szczególnie trudno jest zaaranżować i zaprojektować forum wielotematyczne bo nadmiar kategorii może sprawić, że będzie ono kompletnie nie czytelne i nikt nie będzie się chciał tam udzielać.

W zasadzie to znam dobre sposoby na to żeby nagonić na forum ludzi, ale jeszcze nie znam patentu żeby ich tam zatrzymać i sprawić, że będą pisać i dzielić się z innymi swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Na pewno do takiej wiedzy także niebawem dojdę i wtedy stanę się prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie i będę zarabiał dobre pieniądze.