Projektowanie i aranżacja nowej gry

Zawsze mnie fascynowało zagadnienie jak powstają nowe gry. Nam graczom nawet w jakimś małym procencie nie jest wiadome ile to wymaga pracy oraz nakładów. Samo projektowanie i aranżacja gry to już jest jakaś magiczna czynność i wymaga wiedzy, wyobraźni oraz co najwazniejsze czasu i pieniędzy. Nowe gry powstają czasem całymi miesiącami albo i nawet latami.

Jest jeszcze takie coś jak testowanie nowego produktu. Zanim gry zostaną wypuszczone na rynek to są testowane przez wielu ekspertów, którzy wyłapują jakies niedoróbki oraz błędy. Dobre gry testowane są tygodniami zanim zapadnie decyzja o tym, że można je dopuścić do sprzedaży. Wcale mnie to nie dziwi bo jak mam już kupić sobie jakieś gry to chcę mieć pewność, że nie jest to bubel tylko porządnie przygotowana produkcja.

Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto i zawsze jestem ostrożny przy zakupie czegokolwiek. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby gry (Gierman.pl) były długo i fachowo testowane. Od kilku dobrych lat kupuję nowe gry i jeszcze się chyba na żadnej nie zawiodłem, a to dzięki temu, że zna dobre forum gdzie są najlepsze recenzje i opisy gier. Gry zajmują sporą cześć mojego czasu i można mnie nazwać wielkim ich fanem. Czytam także dużo i jesetm w stanie opowiedzieć w które gry warto pograć nawet pomimo tego, że sam jeszcze wnią nie grałem. Gry nie są zbyt tanie i wydaję na nie spora częśc moich zarobków. DObrze, że mam gdzie dorobić bo żona by się wściekła gdyby sie dowiedziała ile pieniędzy na to wydaję co miesiąc.