Projektowanie ogrodu na rośliny

Kwiaty i rośliny powinny rosnąć w ogrodach. Każdy powinien mieć swój piekny ogród, a w nim śliczne i egzotyczne rośliny. Może gadam bzdury, ale myslę, że wtedy wszyscy by byli zadowoleni. Mówię to jako specjalista, którego zajmuje projektowanie ogrodu na rośliny. Dokładnie wiem co mówię bo od zawsze wiadomo jest, że rośliny dodają zdrowia i urody każdemu kto przebywa w ich towarzystwie.

Projektowanie ogrodu to nie jest jakiś wielki problem i może każdy kto ma wyobraźnie trochę większa niż przeciętna mógłby się tym z powodzeniem zajmować. Nie chcę nawet myśleć o tym, że kiedyś nie będę miał swojego ogrodu, a w nim nie będa rosły ukochane dla mnie rośliny. Jestem pewny tego co czuję do kwiatów i roślin i jest to stan wręcz zakochania.  Wiem, że to brzmi śmieszne, ale kwiaty i rośliny budza mnie każdego dnia. Zasypiam także patrząc na kwiaty i różne inne rośliny doniczkowe i lubię je nawet nosić na rękach.

Dla mnie to mistrzostwo świata i nie zamienię takich przyjemności na żadne inne. Staram się jak mogę, aby rośliny hodowane prze zemnie były świeże i ciągle aktualne oraz rosły jak się patrzy. Jeżdże do ogrodu botanicznego w przelewicach niedaleko pyrzyc i tam są takie rośliny, że aż mi dech zapiera i nie mogę nacieszyć oczu. Najpesze rośliny jakie w życiu widziałem w jednym miejscu są właśnie tam i dlatego tak często wybieram się w tamte strony z ogromną przyjemnością. Mówi się, że rośliny to część naszego życia i powinniśmy je kochać tak jak najbliższe nam osoby.