Projektowanie strojów dla fotomodelki

Nawet nie wiecie jak ciężko jej dogodzić mojej dziewczynie, gdy idziemy na zakupy. Ona zachowuje się czasem gorzej niż jakieś topowe fotomodelki z kolorowych gazet. Uwielbia także projektowanie strojów dla fotomodelki. Gwiazdeczka jedna po prostu tak wybrzydza i wybiera długo, że często tracę cierpliwość i wychodzę przed sklep, aby tam na nią zaczekać.

Czasem sobie myślę żeby zrobić specjalne dzwonki na telefon dla mojej fotomodelki i dla każdej koleżanki, która do niej dzwoni ustawić inny. Ona oprócz zakupów uwielbia także właśnie nowe, odjechane dzwonki na telefon komórkowy. Kupiłem jej najnowszy model Nokii i teraz mnie zamęcza żebym jej tam wrzucał jakieś fajne gadżety typowe dla fotomodelki. Ja jak mam chwilkę to jej ściągam z internetu dzwonmki, ale mój czas jest ograniczony i nie zawsze jestem w stanie zaspokoić jej oczekiwania.

Oczywiście nie ma do mnie pretensji o takie sprawy, ale nie odpuszcza i pilnuje żebym jej pobierał i szukał dzwonki dla fotomodelki później. Teraz nawet widzi, że pracuję, ale się uśmiecha jak szelma i zagląda czy czegoś nowego na jej Nokię nie pobrałem. Jeśli coś fajnego jest to od razu łączy się przez wifi i sobie kopiuje z mojego laptopa na swój telefon komórkowy.