Projektowanie stron na filmy erotyczne

Pochwalę się dzisiaj wszystkim, że pierwszy raz zarobiłem naprawdę dobre pieniądze na mojej stronie na której są tylko filmy erotyczne. Prawdopodobnie kontrakt będzie na dłuższy okres i nie zamierzam spocząć na laurach tylko zlecić moim pracownikom projektowanie kolejnych stron na filmy erotyczne.

Mam już spore doświadczenie w tej branży i będę je wykorzystywał, gdy będą powstawały następne serwisy, a na nich powrzucamy filmy erotyczne dostępne w internecie za darmo (Dziewczyny.org.pl). Już widzę, że przez najbliższe miesiące będzie mnie zajmowała budowa całego systemu portali żeby mieć najbardziej pikantne i ciekawe filmy erotyczne. Nie mogę pozwolić, aby mój nowy reklamodawca czuł się zawiedziony i nie chciał przedłużyć kontraktu na dalszą współpracę.

To jest dla mnie duża szansa na naprawdę dobry zarobek i wierzę bardzo, że ją wykorzystam najlepiej jak potrafię. Od kilku lat miałem w pogotowiu te filmy erotyczne bo wierzyłem, że któregoś dnia znajdę tam sponsora strategicznego, który wyłoży sporą gotówkę i będzie chciał promować tam swoje produkty. Warto było czekać na ten moment bo już widzę, że moje konto bankowe nie wygląda tak źle jak jeszcze wczoraj.