Projektowanie stron na muzykę

Ciekawe czy jest szansa na duże środki europejskie na takie dziedziny internetowe jak darmowe filmy lub darmowe gry? Albo na projektowanie stron na muzykę.  Skoro unia europejska dofinansowuje różne inne , często dużo mniej popularne i ciekawe projekty no to czemu nie ma ochoty żeby dofinansować internetowego forum gdzie są tylko darmowe filmy muzyka oraz darmowe gry.

Przecież te pieniądze nie są potrzebne tylko dla zabawy i zwykłej rozrywki, ale także dla rozwoju duchowego młodego pokolenia, które w przyszłości będzie stanowić nasze społeczeństwo. Nie ma to być jakiś przewał tylko rzeczywiste szkolenie nowych twórców i to takich zdolnych, rokujących talenty. Oni będą kiedyś dla nas tworzyć darmowe gry i nie tylko. Inni robią tez darmową muzykę oraz darmowe filmy. Ja trochę próbuję czasem coś skrobnąć i jak mam wenę to rzucę jakiś pomysł na forum.

Lubię , gdy przy tym gra mi darmowa muzyka w formacie mp3 pobrana z forum muzycznego. Jednak nie jestem jakimś wielkim talentem i nie spodziewam się dużego poklasku. Zrozumiałem to już dawno temu i nawet nie próbuję sobie wmawiać, że jest inaczej. Mam dla siebie na pocieszenie inne talenty, ale o nich nie będę teraz pisał, a na pewno nie na tym blogu. Mam jeszcze inne blogi i tam będzie można poczytać o moich innych talentach i fascynacjach i wierzcie , że na bank wam się one spodobają i będziecie je czytać jednym tchem.