Projektowanie strony na boks

Oglądam właśnie różne stare walki bokserskie na portalu youtube. Najbardziej interesuje mnie waga ciężka bo to w zasadzie najbardziej popularyzuje boks. Przyszło mi na myśl w związku z tym , że czas odświeżyć mój portal i zlecić komuś kumatemu projektowanie od nowa strony na boks.

Przyznam sie tutaj z satysfakcją , że mam jedną z najstarszych i najbardziej zasłuzonych stron bokserskich w Polsce. Zaczynaliśmy dziesięć lat temu i dośc szybko zbudowaliśmy portal, który ma ogromne znaczenie w polskim boksie zawodowym. Mamy do dzisiaj bezsprzecznie najmocniejsze forum bokserskie w naszej ojczyźnie i jestesmy z tego powodu dumni.

Wielu fanów kochających boks próbowało nam dorównać i zrobić konkurencyjne forum jednak szybko sie zniechęcili i dali sobie spokój. Boks to trudny sport jednak stworzenie społeczności internetowej jest chyba jeszcze bardziej nie łatwe ponieważ fani boksu maja naprawde ciężki charakter i łatwo wpadają w nerwowa atmosferę. Boks skupia wiele osób, ale to dość nerwowa społeczność i szybko dochodzi do kłótni oraz niekomfortowych sytuacji nie tylko na tle sportowym, ale także na tle prywatnym i osobistym. Wiem, że jak odświeżę ten portal boks to zacznę na nim zarabiac pieniądze i będzie on dobrym nośnikiem reklamy.