Projektowanie strony na serwer wow

Mamy już calkiem nieźle prosperujący serwer wow. Jest też zrobiona kilka lat temu strona internetowa z informacjami o tym serwerze. Jednak czas chyba najwyższy odświeżyć to wszystko i przebudować. Musimy zrobić nowy design i zlecić komuś projektowanie strony na serwer wow. Ta nowa strona powinna być po pierwsze ładniejsza i bardziej funkcjonalna od starej.

Boję się, że sami takiego profesjonalnego portalu nie zaprojektujemy i musimy znaleźc wykonawcę. My się znamy na grze i umiemy skonfigurowac serwer wow, ale na robieniu i projektowaniu stron to nie za bardzo mamy pojęcie. Lepiej nie robić zamieszania i zając się tym na czym się naprawdę znamy. Mam kolegę, który obiecał, że na początek sam spróbuję zaprojektować nam stronę na nasz serwer wow i zrobi to za darmo.

Jeśli jego pomysł nam się nie spodoba to wtedy poszukamy zawodowej agencji i oni zrobią nam to za pieniądze. tylko tutaj pojawia się problem skąd na to wziąść fundusze bo takie agencje są potwornie drogie i rządają ogromnych kwot. Prawdopodobnie będziemy musieli zwiększyć dodacje sms za dostęp do serwera wow i to pomoże nam go rozwinąć. Przecież ładn ai czytelna strona internetowa to podstawa sukcesu. Inaczej nie da się przyciągnąc nowych użytkowników i zachęcić ich do grania. Skoro nasz serwer wow jest jednym z najlepszych i największych w Polsce to strona, która go reprezentuje także powinna być na tym samym poziomie. Ja jak zwykle jestem dobrej myśli i ciesze się z tego co do tej pory udało nam się zbudować, a reszta małymi krokami także się uda.