Projektowanie telefonów Sony Ericsson

Teraz już wiem gdzie najlepiej ściągać darmowe dzwonki polifoniczne na telefony komórkowe. Znam też na czym polega projektowanie telefonów Sony Ericsson. Wygląda na to, że tam jest wszystko. Nie będę owijał w bawełnę, ani dłużej ukrywał o jaki serwer mi chodzi. Oczywiście najlepsze dzwonki na telefon są na rapidshare. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak wiele darmowych plików o to możecie być spokojni.

Jeśli już raz ktoś zacznie korzystać z serwerów rapidshare to gwarantuję, że już nie będzie szukał na innych serwisach. Ja znalazłem nawet temat, który mnie interesuje i nawet projektowanie telefonów Sony Ericsson. Tylko tam jest nieskończona ilośc muzyki, filmów programów oraz gier. Kiedyś nie bardzo jakoś się tym interesowałem i byłem bardzo sceptycznie nastawiony do kont rapidshare, ale po jakimś czasie stwierdziłem, że są numerem jeden i nie ma co się oglądac na inne portale.

Rapidshare to podstawa każdego internauty oraz fana nowości kinowych oraz multimedialnych. Czasem jak patrzę czego tam ludzie nie wrzucają to aż się za głowe łapię bo są tam także pliki chronione prawem autorskim i pobierania takich stanowczo nie polecam. jednak czy ktoś chce czy nie to i tak będa tam użytkownicy wrzucali wszystko bez względu na to czy mają do tego prawa czy nie mają. Są tam też instrukcje do takich telefonów jak sony ericsson.