Samochody i ich remonty

Czy opłaca się remontować stare samochody? Oczywiście wszystko zależy od tego co to jest za samochód, ile ma lat i czy ma jeszcze jakąś wartość. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej ktoś decyduje się na remont samochodu. Nie ma już tak, że jeździ się jednym samochodem kilkadziesiąt lat i raz na jakiś czas robi jego kapitalny remont. Ludzie mają więcej pieniędzy i częściej zmieniają samochody na nowe.

Ja sam mam teraz trzy samochody i nie zamierzam bawić sięz nimi w żadne remonty. Planuje jednak kupić sobie zabytkowego mercedesa i ten będzie idealny żeby raz na kilka lat go odświeżyć i zrobić remont. Samochody zabytkowe mają to do siebie, że można nimi jeździć właśnie kilkadziesiąt lat i nigdy się nie nudzą. To są tak zwane samochody z prawdziwą duszą i mają swoich wiernych wielbicieli. Mój mercedes tez taki będzie i zamierzam o niego dbać żeby zawsze wyglądał jak nowy i służył mi bardzo długie lata. Chce żeby miał pełne wyposażenie jakie tylko było dostępne w latach siedemdziesiątych oraz najmocniejszy silnik.

Wiem , że mercedes z roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego szóstego (taki chcę sobie właśnie kupić) miał już skórzane i podgrzewane fotele, klimatyzację oraz wspomaganie kierownicy. Do tego pełna skóra oraz silnik benzynowy o pojemności dwa przecinek osiem litrów. Oczywiście chodzi o mercedesa sto dwadzieścia trzy w wersji dwudrzwiowej. Wstawię tam także nowiutkie zawieszenie, a silnik zostanie wyremontowany z użyciem nowych i oryginalnych części. to będzie moja duma oraz samochód, który zostawię już sobie do końca życia i będe nim zwiedzał europę.