Zespół weselny w Szczecinie dla znanych osób

Edytę Górniak każdy w Polsce zna, a przynajmniej kojarzy. Talentu nie można jej odmówić, w końcu ma wspaniały głos. Jest także niezwykle piękną kobietą i ma znakomite ciał. Tylko co do jej charakteru można mieć pewne wątpliwości.
Może nie każdy o tym  pamięta, ale Edyta Górniak z pięknym głosem wielokrotnie dostawała napadu szału na widok fotoreporterów i dziennikarzy. Na swojej oficjalnej stronie zamieszczała dziwne zdjęcia swojego synka i  wielokrotnie zarzekała się, że kończy z show biznesem i nie chce, aby  dziennikarze i fotoreporterzy żerowali na jej życiu.
Jednak na obietnicach się skończyło  i Edyta Górniak po pewnym czasie powróciła na salony. Może brakowało jej  błysku fleszy,  nowych okładek z jej wizerunkiem w domowej biblioteczce czy po prostu funduszy na wystawne życie.
Jednak Edyta wróciła. Od czasu do czasu coś tam zaśpiewa, ale głównie  i tak się mówi  o innych wydarzeniach mniej lub  bardziej medialnych z  nią związanych.
A to była jedną z jurorek w „Jak oni śpiewają”, w którym poza swoimi ocenami dawała widzom i publiczności od czasu do czasu popisy swoich humorów, a to było głośno o jej rozwodzie z ukochanym, czyli Dariuszem Krupą i publicznym praniem domowych brudów.  No tak, Edyta lubi się publicznie poużalać na swoje krzywdy w małżeństwie…
A teraz wszyscy  możemy  podziwiać jej pląsy w „Tańcu z gwiazdami”.
Czym nas jeszcze zaskoczy Edyta lub co nam pokaże  w najbliższym czasie? Na razie przez wszystkie odcinki Górniak przechodzi tanecznym krokiem, ale czy  podczas bardziej stresujących występów znów da upust swoim emocjom? Możemy tylko czekać na odpowiedź.

Ostatnio mówi się od o kolejnym ślubie gwiazdy, ale ile w tym prawdy to nie wiadomo do końca. Jednak jeśli Edyta Górniak zdecyduje się kiedyś na ślub to polecamy niech sprawdzi  – Zespół na wesele Szczecin.