Zostań Miss Polonia

Ile to razy marzyłaś o wzięciu udziału w konkursie piękności? Zawsze podziwiasz dziewczyny, które decydują się występować przed tak ogromną publicznością, nie boją się, a do tego jeszcze niesamowicie prezentują na wybiegu.

I choć może wzrost Ci nie pozwala na to byś mogła zostać modelką, to jednak jesteś osobą bardzo fotogeniczną. Przynajmniej tak mówi zawsze Twój chłopak, który ma całkiem niezłe oko, amatorsko zajmuje się fotografią. Dzięki niemu w Twojej szafce nie mieszczą się liczne fotografie – ze wspólnych wypadów. Uwiecznia Cię na zdjęciach zawsze, kiedy ma tylko czas i okazję. Uważa, że jesteś materiałem na fotomodelkę, tylko powinnaś się odważyć i spróbować.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje siły, dowiedzieć się czy inni także są podobnego zdania, czy podobasz się szerszej publiczności możesz spróbować za pomocą sieci. Internet daje sporo możliwości. Możesz wrzucić swoje zdjęcia na portale społecznościowe, gdzie znajomi będą mogli komentować je, jednakże zawsze istnieje taka możliwość, że skoro oni Cię znają to przecież nic krytycznego nie napiszą. Będą więc tylko słodzić, co raczej nie pomoże Ci w  karierze fotomodelki, przynajmniej nie popchnie Cię w jej kierunku.

Może warto więc spróbować wziąć udział w  jakimś konkursie miss polonia? Wiele takowych rozgrywa się właśnie w sieci i choć czasami nazywane są konkursami piękności i tym podobne to chodzi w nich o to samo. Ocenę Twojej urody poprzez pryzmat zdjęcia. Co daje Ci udział w takim konkursie piękności? Możliwość wypromowania swojej osoby, kto wie, jacy ludzie zaglądają na takie strony. Łatwiej będzie Ci się wybić w agencji modelek. Dodatkowo możesz podbudować swoją wartość siebie, osoby oddają bowiem głosy, tym samym chwaląc przecież Twoją urodę. Do tego zawsze przewidziane są jakieś cenne nagrody – masz więc szansę na zdobycie jednej z nich. Komu szkodzi spróbować?!